Mājas > Jaunumi > Saturs
Par VMSworks un Canton Fair
Oct 14, 2016

Par VMSworks un Canton Fair

Ķīnas importa un eksporta godīgas, pazīstams arī kā "Canton Fair", dibināts 1957. Kopīgi rīkotā tautas valdība Guangdong Province un ĶTR tirdzniecības ministrija un Ķīnas ārvalstu tirdzniecības centrs organizē, tas notika katru pavasari un rudeni, Guangzhou, China. Canton Fair ir visaptveroša starptautisko tirdzniecības notikums ar garākā vēstures, lielāko mērogu, vispilnīgāko eksponēt šķirnes, lielākais pircējs apmeklēšanu, visplašāko izplatību buyersand #39; izcelsmes valsts un lielākajiem biznesa apgrozījums Ķīnā.

About the VMSworks And the Canton Fair,China Office Furniture,Filing Cabinet,Lockers,Commercial Furniture,Office Desk,Cabinet,Mobile Pedestals,Mobile Caddies,Tambour Door Cabinets,Cupboards,Planter Box,Mobile Shelving Units,Towers,Card Index Cabinet,Office Storage,Office Storage Organization,Filing Storage Systems,High Density Storage,Mobile Compacting,Storage,School Furniture,Office Accessories,Manufacturers,Suppliers,Factory,Wholesale,Vendor,Price

Pēc 60 yearsand #39; reformu un novatorisku attīstību, Canton Fair ir dažādas problēmas, kas izturēja un nekad nav bijis pārtraukts.

VMSWorks biroja mēbeles arī ir audzis kopā ar Canton Fair šajos pēdējos gados, ir saglabājusi līdz ar laikiem un darbību veikšanas VMSworksnoĶīnas reformu un atvēršanu un vārdus ārvalstu tirdzniecības attīstību. VMSworks biroja mēbeles ir apņēmusies vadīt transformācijas un modernizācija ārvalstu tirdzniecības un koncentrējas uz specializācijām, tirgus orientāciju, informācijas piemērošanu un zemeslodes perspective.we arī sasniegumus, zaļa attīstību un gudru modeli. VMSworks irpāriet no vienas biznesa biroja mēbeles eksportam uz visaptverošu viena raksturo biznesa dizains, piedāvā informāciju un konsultācijas, produktu veicināšanu un projektus ar lielāku un lielāku progresu.

Pielāgoties nemitīgi vidi gan mājās, gan ārzemēs, mēs, VMSworks ieviesa jaunu ideju un pieņemti, izmantojot tirgus orientētu pieeju uzņēmējdarbības veicināšanu. Mūsu mērķis ir padarīt labāku informācijas un tehnoloģiju izmantošanu un radot mūsu pašu zīmolu veicināšanas.

Laipni lūgti mūsu rūpnīcu un uzņēmumu, mēs ceram sadarboties ar jums.

Starp citu, lūdzu rūpēties par sevi, ja jums ir China.If vai kaut ko mēs varam darīt jūsu vietā, vienkārši sazinieties ar mums jebkurā laikā.

Saistītās ziņas