Mājas > Jaunumi > Saturs
Jaunu produktu Lanuch
Sep 18, 2016

Jauniem produktiem, kas uzsākta, pls apskatīt mūsu jaunajā mājas lapā un pārbaudīt jaunākās ziņas par vmswork. Kā vislabāk biroja mēbelesražotājs, VIMASUN ir attīstīt, ražošanas, mārketinga augstas kvalitātes tērauda biroja mēbeles un piedāvājot dažādus risinājumus, vairumtirgotājs un mazumtirgotājs dažiem lieliem projektiem, iekšzemes un ārvalstu 20 gadus. VIMASUN ir parādi vadošo tirgu un ražošanas pieredzi nepārtraukti paplašināt starptautiskā līmenī, darbojas kā globālu spēlētāju tērauda biroja mēbeļu rūpniecībā un komerciālās glabāšanas sistēmām.

Balstoties uz mūsu spēcīgu tehniskās komandas un kvalificēts personāls, mēs esam apņēmušies attīstīt jaunus produktus, jaunas tehnoloģijas, jauni paņēmieni, tāpēc mēs vienmēr esam ceļā uz biznesa novest pie jauna tendence biroja mēbeļu rūpniecībā.

Kreisi ir viens jauns produkts, kas ir populāra Austrālijā tirgos un Jaunzēlandes Markets.Pls Contact Us plašāku informāciju par mums.

Līdz šim mūsu produktiem, piemēram, mūsu parasto produktu:Biroja mēbeles, sistematizāciju, kabinets, skapīši, tirdzniecības mēbeles, biroja galda,Kabinets, mobilās Pedestals mobilo Caddies Tambour durvis skapji, skapīši, plantators kaste, mobilo plauktu vienībām, torņi, kartesIndekss, kabinets, Office novietne, numuri, kas paredzēts Office glabāšanas organizācija, iesniedzot glabāšanas sistēmām,ir eksportēta uz vairāk nekā 50 valstīs Eiropā, Amerika, Okeānija, Euroasia, Rietumu Āzijā un Āfrikā un citās Āzijas valstīs. Mērķa tirgus ir Krievija, Austrālija,Turcija, Indija, Saūda Arābija, AAE, Ēģipte, zem "Jostu un ceļa iniciatīva" un dažiem galvenajiem tirdzniecības partneriem un pircējiem avots valstīm.Pāri: Par VMSworks un Canton Fair

Nākamo: nē

Saistītās ziņas