Mājas > Jaunumi > Saturs
39. China International Furniture Fair (CIFF) tuvojas gada martā
Mar 17, 2017

39. CIFF (CIFF 2017 martā), tiks paplašināta ar atzīmi no 750,000SQM. Tur būs vairāk nekā 3800 dalībnieku no vairāk nekā 30 valstīs un rajonos Moren nekā 160,000 profesionālo apmeklētāju no vairāk nekā 190 dažādām valstīm un rajoniem piedalās CIFF.


Pirmajā posmā no 18-21 martā notiks pie China Import & Export Fair Complex "zona A, B un C, kā arī ar tuvējo kompleksu PWTC Expo kā CIFF s Area D uz atzīmi no 410,000SQM ar eksponāti mājas mēbeles , mājas dekors, mājas tekstils, āra mēbelēm un izklaides produktu. Āra un izklaide produktu notiks nesen piemērots izstāžu kompleksā PWTC Expo, kas aizņem 6 zāles. CIFF kalpos par dzīves stilu, gan iekštelpu un āra, gan ar vienu mēbelēm un apgādātājpuses mīkstu rota, kas ir integrācija mēbeles, aksesuāri, mājas tekstila un visaptverošu koncepciju.


Otrais posms gada 28-31 martā notiks pie China Import & Export Fair Complex "zona A, B un C, uz skalas 340,000SQM tostarp biroja mēbeles, viesnīcu mēbeles, sabiedrisko mēbeles, mēbeļu tehnikas un izejvielām. Kā lielākais biroju un tirdzniecības mēbeļu notikums pasaulē un visietekmīgākais mēbeļu fabrika gadatirgū Āzijā, CIFF turpinās piedāvāt biznesa iespējas un vitalitāti attīstībā mēbeļu rūpniecībā.


CIFF (Guangzhou) vienmēr uztur jauninājumus. Ir gandrīz 200 jaunu produktu uzsāk izstādē, lai savestu kopā visjaunākā produktus laikā. Tas ietver viedo mājas, kabriolets mēbeles, pielāgotu visa māja un neo-ķīniešu mājas mēbeles.

VMSworks ir līderis ražošanas biroja uzglabāšanas sistēmu. Nodrošināta ar lielisku standarta VMS piedāvā risinājumus visiem jūsu uzglabāšanas un informācijas sniegšanas prasības, tostarp skapji, skapītim un darbvietas uzglabāšanu, slīdošo uzglabāšanu, mobilo plauktu vienības, sistematizācijas , skolas mēbeles.


Saistītās ziņas