Mājas > Jaunumi > Saturs
Cena mainās daži produkti, kas nesen
Nov 24, 2016

Paieties augstāk pa pēdējo nedēļu pēc tam, kad dzirnavas pacēla viņu ferro-hroma iepirkuma cenas ir turpinājušas iekšzemes nerūsējošā tērauda cenas Ķīnā.

Saskaņā ar deputāti (starptautiskos) Ltd, pēdējā smaile koksa ogļu izmaksām sniedza atbalstu Eiropas steelmakers nosaka mēģinājumiem HIKE sloksnes dzirnavu produktu cenas novembrī. Dzirnavu pasūtījuma grāmatas ir salīdzinoši veselīgi un piegādes izpildes laiki paliek pagarināts, lai gan pircēji, šķiet, mazāk uztrauc pieejamību, tagad. Ierosināto palielinās turpina pieņemt, vismaz daļēji, bet apkalpošanas centri ir bažas, jo to klienti ir pakāpeniski vairāk nevēlas pieņemt augstākas cenas. Tirdzniecības aizsardzības pasākumiem, karstās un aukstās velmēšanas spole, kopā ar augstākām cenām, kas prasīja daudzu ārvalstu piegādātājiem, turpināt ierobežot importa apjomi.

Ir labs, noved pie cietā tērauda pieprasījums Vācijas rūpniecības produkcijas izlaides. Tomēr pircēji sūdzas uzlabošanā nav pietiekama, lai attaisnotu pašreizējās dzirnavu cenu kāpumam priekšlikumus. Vācu servisa centros nav pilnībā atlīdzināt steelmakers palielinās. Tomēr sloksnes dzirnavu produkta pamata vērtībām turpināt uz priekšu sakarā ar ierobežoto piegādes un paplašināto piegādes izpildes laiki. Pircēji sagaida, ka tērauda kļūs dārgāka kā dzirnavas izmaksu pieaugums, bet nav pārliecināts, ka ražotāju sasniegs to mērķa rādītāji.Henan Vimasun Industry Co., Ltd-China Office furniture,Filing Cabinet, lockers, Office Desk and Mobile Pedestals, Planter Box, Mobile Shelving Units,  Filing Systems, Storage, School Furniture, Office Accessories and document management solutions,Manufacturers,Suppliers,Factory,WholesaleJā, jūs varat redzēt starptautiskā tērauda cenu, tas arī palielinās, kas nozīmē, ka tērauda mēbeles izmaksas palielināsies attiecīgi. Faktiski, lielākā daļatērauda biroja mēbeļu fabrika un ražotājs bija pieradušas cena pirms ar auksti velmēti ruļļi tirgiem. Tagad mēs saņemt ziņas no steelmakers ka dzekļiem, vēl 100 RMB ietvaros šodien atkal, tas bija liels cenu kāpumu likmes par mums. Neviens attēlu, kas notiktu, ja auksti cenu velmēta tērauda ruļļus turpināja pieaugt kā šo likmi.Līdzīgi, kā daži products'price dzekļiemdokumentu skapjus, biroja skapji, tambour durvis skapji, etcs. Daži products'price dzekļiem nedaudz, piemēram, kāmobilo pjedestāls, jo tas izmantots mazāk materiālu, mūsu cenu sistēmas tiks koriģēts saskaņā ar materiālu tirgi mainās, lūdzu pievērst uzmanību mūsu mājas lapā un saņemt jaunākās ziņas par mūsu cenu un citas ziņas.

Starp citu, lūdzu, apstipriniet cenas un detaļas pirms laišanas pasūtījumu. Mūsu darbinieki sniegs jums sīki izstrādātus risinājumus.Saistītās ziņas